Program lojalnościowy, rejestracja w naszym Sklepie i korzystanie z własnego konta przy zakupach niesie ze sobą wiele korzyści.

  1. Jako nasz stały Klient otrzymasz przy każdych zakupach punkty, które możesz wymienić na kwoty za które można dokonać zakupów.

  2. Będąc zarejestrowanym klientem masz możliwość oceniania produktów, pisania recenzji i opinii, za co równiesz otrzymujesz cenne punkty.

  3. Przy składaniu kolejnych zamówień nie będziesz musiał wprowadzać swoich danych, a te które mamy będziesz mógł dowolnie modyfikować i nimi zarządzać.

  4. Będziesz miał dostęp do historii zakupów oraz transakcji w naszym sklepie.

 

Aby zdobywać punkty musisz być klientem a stajesz się nim rejestrując swoje konto w naszym sklepie. Za każdy zdobyty punkt otrzymujesz 20 groszy (0,2 pln). Punkty otrzymujesz za:

  1. Zakupy w naszym sklepie: za każde wydane 10,00 zł przy zakupach otrzymujesz 1 pkt.

  2. Ocenianie naszych produktów. Za każdy zaakceptowany przez nas komentarz, jaki zostawisz opisując nasze produkty, otrzymujesz 5 pkt.

  3. Za polecenie sklepu innej osobie, jeżeli polecona przez Ciebie osoba, po potwierdzeniu, zdecyduje się na zakup w naszym sklepie otrzymujesz 10 pkt.

 

Punkty można zmienić w łatwy sposób na kupony rabatowe (w postaci kodu) które mogą być wykorzystane przy zakupach w naszym sklepie .


Promocja nie dotyczy zakupów hurtowych powyżej kwoty 5000 zł/netto